Сыныптардың сабақ кестелері

Сабақ уақыты

Сабақ атауы

Мұғалім

Дүйсенбi

08:30-09:10

Қазақстан тарихы

Нармухамедова Клара

09:15-09:55

Қазақстан тарихы

Нармухамедова Клара

10:05-10:45

Ағылшын тілі

Теңізбаева Анар Жақсылықовна

10:05-10:45

Ағылшын тілі

Тулеубаева Нургуль Каматовна

10:50-11:30

Ағылшын тілі

Теңізбаева Анар Жақсылықовна

10:50-11:30

Ағылшын тілі

Тулеубаева Нургуль Каматовна

11:35-12:15

Алгебра

Ізімберген Жансая Рзабекқызы

11:35-12:15

Алгебра

Жолбаева Айғаным Сырлыбекқызы

12:55-13:35

Алгебра

Ізімберген Жансая Рзабекқызы

12:55-13:35

Алгебра

Жолбаева Айғаным Сырлыбекқызы

14:30-15:10

Сейсенбi

08:30-09:10

География

Сапарбаев Жумабек Суевбаевич

09:15-09:55

Химия

Ахмет Бақтылы

10:05-10:45

Ағылшын тілі

Теңізбаева Анар Жақсылықовна

10:05-10:45

Ағылшын тілі

Тулеубаева Нургуль Каматовна

10:50-11:30

Технология

Жолдықара Серік Қарасайұлы

10:50-11:30

Технология

Унгарбаева Алима Койлыбаевна

11:35-12:15

Қазақ тілі

Тәжіқараева Маржан Дәуітқызы

12:55-13:35

Қазақ тілі

Тәжіқараева Маржан Дәуітқызы

13:40-14:20

Хореография

Умырбаева Бибигуль Тулегеновна

Сәрсенбi

08:30-09:10

Физика

Жаппасова Лида

08:30-09:10

Физика

Сәуірбай Нұрбақыт Төралықызы

09:15-09:55

Алгебра

Ізімберген Жансая Рзабекқызы

09:15-09:55

Информатика

Жумашева Жадыра

10:05-10:45

Информатика

Жумашева Жадыра

10:05-10:45

Алгебра

Жолбаева Айғаным Сырлыбекқызы

10:50-11:30

Өзін-өзі тану

Токсанова Шолпан Кармысовна

11:35-12:15

Қазақ тілі

Тәжіқараева Маржан Дәуітқызы

12:55-13:35

Қазақ тілі

Тәжіқараева Маржан Дәуітқызы

Сабақ уақыты

Сабақ атауы

Мұғалім

Бейсенбi

08:30-09:10

Дене тәрбиесі

Кудабаев Бексултан Нурмаганбетович

08:30-09:10

Алгебра

Жолбаева Айғаным Сырлыбекқызы

09:15-09:55

Дене тәрбиесі

Кудабаев Бексултан Нурмаганбетович

09:15-09:55

Алгебра

Жолбаева Айғаным Сырлыбекқызы

10:05-10:45

Биология

Осербаева Арухан Майрамбаевна

10:50-11:30

Орыс тілі және әдебиеті

Алиева Вусала Ильгарқызы

10:50-11:30

Орыс тілі және әдебиеті

Мурзабекова Айша Буркитбаевна

11:35-12:15

Алгебра

Жолбаева Айғаным Сырлыбекқызы

11:35-12:15

Алгебра

Ізімберген Жансая Рзабекқызы

12:55-13:35

Алгебра

Жолбаева Айғаным Сырлыбекқызы

12:55-13:35

Алгебра

Ізімберген Жансая Рзабекқызы

13:40-14:20

Жұма

08:30-09:10

Орыс тілі және әдебиеті

Мурзабекова Айша Буркитбаевна

08:30-09:10

Орыс тілі және әдебиеті

Алиева Вусала Ильгарқызы

09:15-09:55

Орыс тілі және әдебиеті

Мурзабекова Айша Буркитбаевна

09:15-09:55

Орыс тілі және әдебиеті

Алиева Вусала Ильгарқызы

10:05-10:45

Геометрия

Ізімберген Жансая Рзабекқызы

10:05-10:45

Физика

Сәуірбай Нұрбақыт Төралықызы

10:50-11:30

Геометрия

Ізімберген Жансая Рзабекқызы

10:50-11:30

Физика

Сәуірбай Нұрбақыт Төралықызы

11:35-12:15

Физика

Жаппасова Лида

11:35-12:15

Геометрия

Жолбаева Айғаным Сырлыбекқызы

12:55-13:35

Физика

Жаппасова Лида

12:55-13:35

Геометрия

Жолбаева Айғаным Сырлыбекқызы